

Керамічна плитка Мозаїка 33,3x33,3 Mos. T36 Crux Grey - Origini - 737710 з колекції Origini Gardenia Orchidea виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 33,3x33,3 Mos. T36 Crux Grey - Origini - 737710 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 33.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Мозаїка 33,3x33,3 Mos. T36 Crux Grey - Origini - 737710 з колекції Origini Gardenia Orchidea може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 33,3x33,3 Мос. T36 Кракс Грей Орігіні 737710 з колекції Орігіні Гарденія Орчідеей", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 33,3x33,3 Мос. T36 Срукс Греі Орігіні 737710 з колекції Орігіні Гарденіа Орчідеа". Виробник цієї плитки Gardenia Orchidea може бути помилково написаний як Gardeniaorchidea, Gardenia Orchide, Гарденія Орчідеей, Гарденіа Орчідеа і навіть як Пфквутшф Щксршвуф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5,5x5,5см |
| Розмір | 33.3 × 33.3 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Gardenia Orchidea |
| Серія | Origini |
| Колекція | Origini Gardenia Orchidea |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 4 шт |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | 737710 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 33,3x33,3 Mos. T36 Crux Grey - Origini - 737710 з колекції Origini Gardenia Orchidea