

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Tdr. Graphite Cross Tessere - Tide Road - I347 з колекції Tide Road Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Tdr. Graphite Cross Tessere - Tide Road - I347 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка 30x30 Tdr. Graphite Cross Tessere - Tide Road - I347 з колекції Tide Road Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Тдр. Грефіт Крос Тесар Тід Роуд I347 з колекції Тід Роуд Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Тдр. Грапхіте Сросс Тессере Тіде Роад I347 з колекції Тіде Роад Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 5x5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Tide Road |
| Колекція | Tide Road Marca Corona |
| У палеті м.кв. | 50,4 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | I347 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка 30x30 Tdr. Graphite Cross Tessere - Tide Road - I347 з колекції Tide Road Marca Corona