

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Pure. Mosaico Beige N/Ret - Purestone - 39600 з колекції Purestone Piemme виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Pure. Mosaico Beige N/Ret - Purestone - 39600 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Мозаїка 30x30 Pure. Mosaico Beige N/Ret - Purestone - 39600 з колекції Purestone Piemme може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Пєр. Мозейко Бейдж Н/рет Пєрестан 39600 з колекції Пєрестан Па'ємм", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Пуре. Мосаісо Беіге Н/рет Пурестоне 39600 з колекції Пурестоне Піемме". Виробник цієї плитки Piemme може бути помилково написаний як Piemme, Piemm, Па'ємм, Піемме і навіть як Зшуььу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | 2,5x5см |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme |
| Серія | Purestone |
| Колекція | Purestone Piemme |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 39600 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














5 reviews for Мозаїка 30x30 Pure. Mosaico Beige N/Ret - Purestone - 39600 з колекції Purestone Piemme