

Керамічна плитка Мозаїка 30x30 PST3005 Pastelli Conchiglia 1.25*3.75 Appiani Pastelli з колекції Pastelli Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 PST3005 Pastelli Conchiglia 1.25*3.75 Appiani Pastelli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Мозаїка 30x30 PST3005 Pastelli Conchiglia 1.25*3.75 Appiani Pastelli з колекції Pastelli Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 PST3005 Пестелі Канчіглія 1.25*3.75 Еппіані Пестелі з колекції Пестелі Еппіані", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 PST3005 Пастеллі Кончігліа 1.25*3.75 Аппіані Пастеллі з колекції Пастеллі Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Pastelli |
| Колекція | Pastelli Appiani |
| У палеті м.кв. | 60.48 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.26 |
| Товщина | 7.2 мм |
| Пакувальна норма | 1.26м.кв.(14шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| PEI | V |
| Артикул виробника | PST3005 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка 30x30 PST3005 Pastelli Conchiglia 1.25*3.75 Appiani Pastelli з колекції Pastelli Appiani