Мозаїка 30x30 Mlwd Gris Fleury Mosaico Beige - Mystone Gris Fleury - MLWD з колекції Mystone Gris Fleury Marazzi



Керамічна плитка Мозаїка 30x30 Mlwd Gris Fleury Mosaico Beige - Mystone Gris Fleury - MLWD з колекції Mystone Gris Fleury Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30x30 Mlwd Gris Fleury Mosaico Beige - Mystone Gris Fleury - MLWD найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка 30x30 Mlwd Gris Fleury Mosaico Beige - Mystone Gris Fleury - MLWD з колекції Mystone Gris Fleury Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30x30 Млуд Гріс Флурі Мозейко Бейдж Мйстан Гріс Флурі Млуд з колекції Мйстан Гріс Флурі Мареззі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30x30 Млвд Гріс Флеурі Мосаіко Беіге Мюстоне Гріс Флеурі Млвд з колекції Мюстоне Гріс Флеурі Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | різні |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 7.91 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Mystone Gris Fleury |
| Колекція | Mystone Gris Fleury Marazzi |
| У палеті м.кв. | 43,2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,36 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,36м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MLWD |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка 30x30 Mlwd Gris Fleury Mosaico Beige - Mystone Gris Fleury - MLWD з колекції Mystone Gris Fleury Marazzi