

Керамічна плитка Мозаїка 30,5x30,5 F Pdg Sheer White Bar Mosaico - Sheer з колекції Sheer FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 30,5x30,5 F Pdg Sheer White Bar Mosaico - Sheer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка 30,5x30,5 F Pdg Sheer White Bar Mosaico - Sheer з колекції Sheer FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 30,5x30,5 Ф Пдг Шір Віт Бар Мозейко Шір з колекції Шір Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 30,5x30,5 Ф Пдг Шеер Вхіте Бар Мосаіко Шеер з колекції Шеер Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розміри шматочка | різні |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 8.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Sheer |
| Колекція | Sheer FAP |
| У палеті м.кв. | 50,59 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8,5 мм |
| Пакувальна норма | 6 шт |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка 30,5x30,5 F Pdg Sheer White Bar Mosaico - Sheer з колекції Sheer FAP