Мозаїка 29.5x29.5 125 Kiwi Sicis Glimmer з колекції Glimmer Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 29.5x29.5 125 Kiwi Sicis Glimmer з колекції Glimmer Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 29.5x29.5 125 Kiwi Sicis Glimmer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6013 Тростниково-зелений Pantone 5625. |
Мозаїка 29.5x29.5 125 Kiwi Sicis Glimmer з колекції Glimmer Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 29.5x29.5 125 Ківі Сісіс Гліммар з колекції Гліммар Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 29.5x29.5 125 Ківі Сісіс Гліммер з колекції Гліммер Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Glimmer |
| Колекція | Glimmer Sicis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2м.кв.(22шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| PEI | V |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(80,33,53) HEX: #78875b RGB: 120, 135, 91 | RAL Design: 120 50 20 Parrot Green (Зелений Папуга)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5625 5625 | |
| hsv(75,40,59) HEX: #87965a RGB: 135, 150, 90 | RAL Design: 120 60 30 Vesuvian Green (Зелений Везувій)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 5625 5625 | |
| hsv(75,36,65) HEX: #97a66a RGB: 151, 166, 106 | RAL Design: 120 60 30 Vesuvian Green (Зелений Везувій)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 7494 7494 | |
| hsv(80,25,71) HEX: #a6b588 RGB: 166, 181, 136 | RAL Design: 120 70 20 Filigree Green (Зелена Філігрань)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 623 623 | |
| hsv(60,23,76) HEX: #c2c295 RGB: 194, 194, 149 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5645 5645 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Мозаїка 29.5x29.5 125 Kiwi Sicis Glimmer з колекції Glimmer Sicis