Мозаїка 27.6x29.4 205 Hemp Barrels Sicis Neoglass з колекції Neoglass Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 27.6x29.4 205 Hemp Barrels Sicis Neoglass з колекції Neoglass Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 27.6x29.4 205 Hemp Barrels Sicis Neoglass найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 27.6см і довжина плитки дорівнює 29.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8001 Охра коричнева Pantone 465. |
Мозаїка 27.6x29.4 205 Hemp Barrels Sicis Neoglass з колекції Neoglass Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 27.6x29.4 205 Хемп Баррелс Сісіс Ніоглес з колекції Ніоглес Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 27.6x29.4 205 Хемп Баррелс Сісіс Неогласс з колекції Неогласс Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Коло |
| Розмір | 27.6 × 29.4 см |
| Вага | 14.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Neoglass |
| Колекція | Neoglass Sicis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.3 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1.3м.кв.(16шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(38,67,71) HEX: #b5893c RGB: 181, 137, 60 | RAL Design: 080 60 50 Brass Yellow (Жовта Латунь)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 465 465 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(38,57,82) HEX: #d1a55a RGB: 209, 165, 90 | RAL Design: 080 70 40 Diamond Yellow (Жовтий Алмаз)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 | |
| hsv(38,62,76) HEX: #c2964a RGB: 194, 150, 74 | RAL Design: 080 70 50 Antique Brass (Антична Латунь)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 27.6x29.4 205 Hemp Barrels Sicis Neoglass з колекції Neoglass Sicis