Мозаїка 2,5x2,5 Kenia Zebra Glossy-Indian Ocean з колекції Indian Ocean Hisbalit
Hisbalit

Керамічна плитка Мозаїка 2,5x2,5 Kenia Zebra Glossy-Indian Ocean з колекції Indian Ocean Hisbalit виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 2,5x2,5 Kenia Zebra Glossy-Indian Ocean найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.33см і довжина плитки дорівнює 33.33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка 2,5x2,5 Kenia Zebra Glossy-Indian Ocean з колекції Indian Ocean Hisbalit може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 2,5x2,5 Кенія Зебрєй Глосі Айнайян Ошеейн з колекції Айнайян Ошеейн Хісболіт", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 2,5x2,5 Кеніа Зебра Глоссі Індіан Океан з колекції Індіан Океан Хісбаліт". Виробник цієї плитки Hisbalit може бути помилково написаний як Hisbalit, Хісболіт, Хісбаліт і навіть як Ршіифдше, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 2,5x2,5см |
| Розмір | 33.33 × 33.33 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Hisbalit |
| Серія | Indian Ocean |
| Колекція | Indian Ocean Hisbalit |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2м.кв. (18 шт) |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 2,5x2,5 Kenia Zebra Glossy-Indian Ocean з колекції Indian Ocean Hisbalit