Мозаїка 25.3x29.6 740 Domes Sicis Neoglass з колекції Neoglass Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 25.3x29.6 740 Domes Sicis Neoglass з колекції Neoglass Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 25.3x29.6 740 Domes Sicis Neoglass найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25.3см і довжина плитки дорівнює 29.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3003 Рубіново-червоний Pantone 7427. |
Мозаїка 25.3x29.6 740 Domes Sicis Neoglass з колекції Neoglass Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 25.3x29.6 740 Дамс Сісіс Ніоглес з колекції Ніоглес Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 25.3x29.6 740 Домес Сісіс Неогласс з колекції Неогласс Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Овал |
| Розмір | 25.3 × 29.6 см |
| Вага | 13.08 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Neoglass |
| Колекція | Neoglass Sicis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.09 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1.09м.кв.(15шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-червоний |
| hsv(353,90,59) HEX: #960f1f RGB: 150, 15, 31 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3003 Рубіново-червонийPantone: 7427 7427 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(353,82,65) HEX: #a61e2e RGB: 166, 30, 46 | RAL Design: 020 40 50 Bright Red (Яскраво-Червоний)RAL Classic: 3002 Кармінно-червонийPantone: 7420 7420 | |
| hsv(353,100,47) HEX: #78000e RGB: 120, 0, 14 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 7427 7427 | |
| hsv(0,67,71) HEX: #b53c3c RGB: 181, 60, 60 | RAL Design: 030 40 50 Hibiscus Red (Червоний Гібіскус)RAL Classic: 3033 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рожевийPantone: 7419 7419 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Мозаїка 25.3x29.6 740 Domes Sicis Neoglass з колекції Neoglass Sicis