

Керамічна плитка Мозаїка 20x60 303285 Mosaico Planet Beige Dado Planet з колекції Planet Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 20x60 303285 Mosaico Planet Beige Dado Planet найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка 20x60 303285 Mosaico Planet Beige Dado Planet з колекції Planet Dado може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 20x60 303285 Мозейко Плейнет Бейдж Дейдо Плейнет з колекції Плейнет Дейдо", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 20x60 303285 Мосаіко Планет Беіге Дадо Планет з колекції Планет Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Planet |
| Колекція | Planet Dado |
| У палеті м.кв. | 74.88 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.56 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.56м.кв.(13шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка 20x60 303285 Mosaico Planet Beige Dado Planet з колекції Planet Dado