Мозаїка 1,5x1,5 Amethyst 3 - Murano Smalto з колекції Murano Smalto Sicis
Sicis

Керамічна плитка Мозаїка 1,5x1,5 Amethyst 3 - Murano Smalto з колекції Murano Smalto Sicis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка 1,5x1,5 Amethyst 3 - Murano Smalto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.5см і довжина плитки дорівнює 29.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4001 Червоно-бузковий Pantone 5285. |
Мозаїка 1,5x1,5 Amethyst 3 - Murano Smalto з колекції Murano Smalto Sicis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка 1,5x1,5 Емезйст 3 Мєрейно Смолто з колекції Мєрейно Смолто Сісіс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка 1,5x1,5 Аметхюст 3 Мурано Смалто з колекції Мурано Смалто Сісіс". Виробник цієї плитки Sicis може бути помилково написаний як Sicis, Сісіс, Сісіс і навіть як Ішсші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розміри шматочка | 1,5x1,5см |
| Розмір | 29.5 × 29.5 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sicis |
| Серія | Murano Smalto |
| Колекція | Murano Smalto Sicis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 2м.кв. (23 шт) |
| Штук в упаковці | 23 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | IV |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(300,11,53) HEX: #877887 RGB: 135, 120, 135 | RAL Design: 330 50 10 Burlap Grey (Сірий Джут)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 5285 5285 | |
| hsv(240,14,41) HEX: #5a5a69 RGB: 90, 90, 105 | RAL Design: 290 40 10 Shearwater Black (Чорний Буревісник)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 7456 7456 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка 1,5x1,5 Amethyst 3 - Murano Smalto з колекції Murano Smalto Sicis