Декор TRAP GROW KALUA SP - 14.7x34.1 31305 Grow з колекції Grow Peronda Museum
Peronda Museum

Керамічна плитка Декор TRAP GROW KALUA SP - 14.7x34.1 31305 Grow з колекції Grow Peronda Museum виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор TRAP GROW KALUA SP - 14.7x34.1 31305 Grow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14.7см і довжина плитки дорівнює 34.1см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Декор TRAP GROW KALUA SP - 14.7x34.1 31305 Grow з колекції Grow Peronda Museum може бути прочитано англійською мовою як "Декор Треп Гроуу Колаей Сп 14.7x34.1 31305 Гроуу з колекції Гроуу Паранєй М'юзум", на неправильно прочитаном як "Декор Трап Гров Калуа Сп 14.7x34.1 31305 Гров з колекції Гров Перонда Мусеум". Виробник цієї плитки Peronda Museum може бути помилково написаний як Perondamuseum, Паранєй М'юзум, Перонда Мусеум і навіть як Зукщтвф Ьгіугь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 14.7 × 34.1 см |
| Вага | 15.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Museum |
| Серія | Grow Peronda Museum |
| Колекція | Grow |
| Ефект | Деревина |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 31305 |
| Вид | Декор |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











5 reviews for Декор TRAP GROW KALUA SP - 14.7x34.1 31305 Grow з колекції Grow Peronda Museum