Декор Spring Left Hand Corner Tile 15.2x15.2 Artworks Brilliant White Original Style з колекції Artworks Brilliant White Original Style
Original Style
Керамічна плитка Декор Spring Left Hand Corner Tile 15.2x15.2 Artworks Brilliant White Original Style з колекції Artworks Brilliant White Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Spring Left Hand Corner Tile 15.2x15.2 Artworks Brilliant White Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.2см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор Spring Left Hand Corner Tile 15.2x15.2 Artworks Brilliant White Original Style з колекції Artworks Brilliant White Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Декор Спрінг Лефт Хенд Корнар Тіл 15.2x15.2 Артворкс Брілайянт Віт Орігінел Стйл з колекції Артворкс Брілайянт Віт Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Декор Спрінг Лефт Ханд Корнер Тіле 15.2x15.2 Артворкс Брілліант Вхіте Орігінал Стюле з колекції Артворкс Брілліант Вхіте Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15.2 × 15.2 см |
| Вага | 33.6 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Brilliant White Original Style |
| Колекція | Artworks Brilliant White |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.92 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 0.31 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 6061A |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Spring Left Hand Corner Tile 15.2x15.2 Artworks Brilliant White Original Style з колекції Artworks Brilliant White Original Style