Декор Rosone Crema Liv. Sq. Lap. 60x60 Beige Experience Impronta з колекції Beige Experience Impronta



Керамічна плитка Декор Rosone Crema Liv. Sq. Lap. 60x60 Beige Experience Impronta з колекції Beige Experience Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Rosone Crema Liv. Sq. Lap. 60x60 Beige Experience Impronta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7541. |
Декор Rosone Crema Liv. Sq. Lap. 60x60 Beige Experience Impronta з колекції Beige Experience Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Декор Розан Кремєй Лів. Ск. Леп. 60x60 Бейдж Ікспара'єнс Імпрантєй з колекції Бейдж Ікспара'єнс Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Декор Росоне Срема Лів. Скь. Лап. 60x60 Беіге Експеріенце Імпронта з колекції Беіге Експеріенце Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 32.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Beige Experience Impronta |
| Колекція | Beige Experience |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 32.8 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | BE00RS |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор Rosone Crema Liv. Sq. Lap. 60x60 Beige Experience Impronta з колекції Beige Experience Impronta