

Керамічна плитка Декор Liso Textured Navajo White 7.5x15 Earth Adex з колекції Earth Adex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Liso Textured Navajo White 7.5x15 Earth Adex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор Liso Textured Navajo White 7.5x15 Earth Adex з колекції Earth Adex може бути прочитано англійською мовою як "Декор Лізо Тексчєрд Невейджо Віт 7.5x15 Іарз Едекс з колекції Іарз Едекс", на неправильно прочитаном як "Декор Лісо Текстуред Наваджо Вхіте 7.5x15 Еартх Адекс з колекції Еартх Адекс". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 41.76 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Earth Adex |
| Колекція | Earth |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 80 шт / 14 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | ADEH1003 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












4 reviews for Декор Liso Textured Navajo White 7.5x15 Earth Adex з колекції Earth Adex