Декор Jacquard Piazza Di Spagna 30x119.5 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino
Piemme Valentino

Керамічна плитка Декор Jacquard Piazza Di Spagna 30x119.5 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Jacquard Piazza Di Spagna 30x119.5 Elegance Piemme Valentino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 119.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор Jacquard Piazza Di Spagna 30x119.5 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino може бути прочитано англійською мовою як "Декор Джекквард Піаззєй Ді Спегнєй 30x119.5 Ілегенс Па'ємм Волентіно з колекції Ілегенс Па'ємм Волентіно", на неправильно прочитаном як "Декор Джаскьуард Піазза Ді Спагна 30x119.5 Елеганце Піемме Валентіно з колекції Елеганце Піемме Валентіно". Виробник цієї плитки Piemme Valentino може бути помилково написаний як Piemmevalentino, Piemme Valentin, Па'ємм Волентіно, Піемме Валентіно і навіть як Зшуььу Мфдутештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 119.5 см |
| Вага | 25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Piemme Valentino |
| Серія | Elegance Piemme Valentino |
| Колекція | Elegance |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.43 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.43 м.кв. / 3 шт / 25 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 3454 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор Jacquard Piazza Di Spagna 30x119.5 Elegance Piemme Valentino з колекції Elegance Piemme Valentino