Декор Inserto Botticino Beige 20x20 Marble Age Cir з колекції Marble Age Cir
Cir

Керамічна плитка Декор Inserto Botticino Beige 20x20 Marble Age Cir з колекції Marble Age Cir виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Inserto Botticino Beige 20x20 Marble Age Cir найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 452. |
Декор Inserto Botticino Beige 20x20 Marble Age Cir з колекції Marble Age Cir може бути прочитано англійською мовою як "Декор Інсарто Боттісіно Бейдж 20x20 Марбл Едж Сєр з колекції Марбл Едж Сєр", на неправильно прочитаном як "Декор Інсерто Боттікіно Беіге 20x20 Марбле Аге Кір з колекції Марбле Аге Кір". Виробник цієї плитки Cir може бути помилково написаний як Cir, Сєр, Кір і навіть як Сшк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 24.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cir |
| Серія | Marble Age Cir |
| Колекція | Marble Age |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.313 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 3.3 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 1514069-12-2212 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(45,29,82) HEX: #d1c294 RGB: 209, 194, 148 | RAL Design: 095 80 20 Pale Olive (Блідо-Оливковий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 5803 5803 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор Inserto Botticino Beige 20x20 Marble Age Cir з колекції Marble Age Cir