

Керамічна плитка Декор Green Plate 29.75x99.55 Metallic Aparici з колекції Metallic Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Green Plate 29.75x99.55 Metallic Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29.75см і довжина плитки дорівнює 99.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 5415. |
Декор Green Plate 29.75x99.55 Metallic Aparici з колекції Metallic Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Декор Грін Плейт 29.75x99.55 Металік Епарісі з колекції Металік Епарісі", на неправильно прочитаном як "Декор Греен Плате 29.75x99.55 Металліс Апарікі з колекції Металліс Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29.75 × 99.55 см |
| Вага | 20.47 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Metallic Aparici |
| Колекція | Metallic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.48 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.48 м.кв. / 5 шт / 20.47 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 1415 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(180,22,53) HEX: #698787 RGB: 105, 135, 135 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Green Plate 29.75x99.55 Metallic Aparici з колекції Metallic Aparici