

Керамічна плитка Декор FS-3 45x45 Francisco Segarra Peronda з колекції Francisco Segarra Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор FS-3 45x45 Francisco Segarra Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7001 Сріблясто-сірий Pantone 652. |
Декор FS-3 45x45 Francisco Segarra Peronda з колекції Francisco Segarra Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Декор Фс 3 45x45 Френсіско Сегаррєй Паранєй з колекції Френсіско Сегаррєй Паранєй", на неправильно прочитаном як "Декор Фс 3 45x45 Франкіско Сегарра Перонда з колекції Франкіско Сегарра Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Francisco Segarra Peronda |
| Колекція | Francisco Segarra |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 5 шт / 23 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 12519 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(210,18,65) HEX: #8897a6 RGB: 136, 151, 166 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(200,30,59) HEX: #698796 RGB: 105, 135, 150 | RAL Design: 240 60 15 Architecture Blue (Архітектурний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 7454 7454 | |
| hsv(200,33,53) HEX: #5b7887 RGB: 91, 120, 135 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор FS-3 45x45 Francisco Segarra Peronda з колекції Francisco Segarra Peronda