

Керамічна плитка Декор Dolmen Pro Cenere-Rosso Coda di Pav. Grip A02W з колекції Dolmen Pro Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Dolmen Pro Cenere-Rosso Coda di Pav. Grip A02W найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 53.2см і довжина плитки дорівнює 102.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Декор Dolmen Pro Cenere-Rosso Coda di Pav. Grip A02W з колекції Dolmen Pro Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Декор Долмен Про Сенар Росо Кодєй ді Пев. Гріп A02W з колекції Долмен Про Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Декор Долмен Про Кенере Россо Кода ді Пав. Гріп A02W з колекції Долмен Про Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845651242 |
| Розмір | 53.2 × 102.8 см |
| Вага | 25.85 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Dolmen Pro Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Dolmen Pro Cenere-Rosso Coda di Pav. Grip |
| Колекція | Dolmen Pro |
| У палеті м.кв. | 25,848 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,077 |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | A02W |
| Вид | Декор |
| Морозостійкість | так |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Декор Dolmen Pro Cenere-Rosso Coda di Pav. Grip A02W з колекції Dolmen Pro Atlas Concorde