

Керамічна плитка Декор Decor D 02 10x30 Wine Absolut Keramika з колекції Wine Absolut Keramika виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor D 02 10x30 Wine Absolut Keramika найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Декор Decor D 02 10x30 Wine Absolut Keramika з колекції Wine Absolut Keramika може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор Д 02 10x30 Він Ебсолат Каремікєй з колекції Він Ебсолат Каремікєй", на неправильно прочитаном як "Декор Декор Д 02 10x30 Віне Абсолут Кераміка з колекції Віне Абсолут Кераміка". Виробник цієї плитки Absolut Keramika може бути помилково написаний як Absolutkeramika, Absolut Keramik, Ебсолат Каремікєй, Абсолут Кераміка і навіть як Фиіщдге Лукфьшлф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 30 см |
| Вага | 41.76 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Keramika |
| Серія | Wine Absolut Keramika |
| Колекція | Wine |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 22 шт / 11.3 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 79011 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(330,50,24) HEX: #3d1f2e RGB: 61, 31, 46 | RAL Design: 350 20 15 Soft Red (Соковитий Червоний)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 7449 7449 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Decor D 02 10x30 Wine Absolut Keramika з колекції Wine Absolut Keramika