

Керамічна плитка Декор Decor Ask Olive 12.5x25 Atmosphere Cifre з колекції Atmosphere Cifre виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decor Ask Olive 12.5x25 Atmosphere Cifre найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.5см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор Decor Ask Olive 12.5x25 Atmosphere Cifre з колекції Atmosphere Cifre може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декор Еск Олів 12.5x25 Етмосфар Сіфр з колекції Етмосфар Сіфр", на неправильно прочитаном як "Декор Декор Аск Оліве 12.5x25 Атмоспхере Кіфре з колекції Атмоспхере Кіфре". Виробник цієї плитки Cifre може бути помилково написаний як Cifre, Cifr, Сіфр, Кіфре і навіть як Сшаку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12.5 × 25 см |
| Вага | 11.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cifre |
| Серія | Atmosphere Cifre |
| Колекція | Atmosphere |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.92 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.92 м.кв. / 29 шт / 11.1 кг |
| Штук в упаковці | 29 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 5LU100100 106 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(90,22,53) HEX: #788769 RGB: 120, 135, 105 | RAL Design: 130 60 20 Old Green (Старий Зелений)RAL Classic: 7033 Цементно-сірийPantone: 5555 5555 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(90,25,47) HEX: #69785a RGB: 105, 120, 90 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Decor Ask Olive 12.5x25 Atmosphere Cifre з колекції Atmosphere Cifre