Декор Crema 25x75 Mosaic La Ceramica Espanola з колекції Mosaic La Ceramica Espanola
La Ceramica Espanola

Керамічна плитка Декор Crema 25x75 Mosaic La Ceramica Espanola з колекції Mosaic La Ceramica Espanola виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Crema 25x75 Mosaic La Ceramica Espanola найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Декор Crema 25x75 Mosaic La Ceramica Espanola з колекції Mosaic La Ceramica Espanola може бути прочитано англійською мовою як "Декор Кремєй 25x75 Мозейк Лєй Саремікєй Іспейнолєй з колекції Мозейк Лєй Саремікєй Іспейнолєй", на неправильно прочитаном як "Декор Срема 25x75 Мосаіс Ла Кераміка Еспанола з колекції Мосаіс Ла Кераміка Еспанола". Виробник цієї плитки La Ceramica Espanola може бути помилково написаний як Laceramicaespanola, La Ceramica Espanol, Лєй Саремікєй Іспейнолєй, Ла Кераміка Еспанола і навіть як Дф Сукфьшсф Уізфтщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | La Ceramica Espanola |
| Серія | Mosaic La Ceramica Espanola |
| Колекція | Mosaic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.125 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.125 м.кв. / 6 шт / 21 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 5900199157866 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Декор Crema 25x75 Mosaic La Ceramica Espanola з колекції Mosaic La Ceramica Espanola