Декор Chateau Antique Cotto 18.5x18.5 Mestizaje Wow з колекції Mestizaje Wow
Wow

Керамічна плитка Декор Chateau Antique Cotto 18.5x18.5 Mestizaje Wow з колекції Mestizaje Wow виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Chateau Antique Cotto 18.5x18.5 Mestizaje Wow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 18.5см і довжина плитки дорівнює 18.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 436. |
Декор Chateau Antique Cotto 18.5x18.5 Mestizaje Wow з колекції Mestizaje Wow може бути прочитано англійською мовою як "Декор Чєтео Ентік Котто 18.5x18.5 Местізейдж Оуу з колекції Местізейдж Оуу", на неправильно прочитаном як "Декор Чатеау Антікьуе Котто 18.5x18.5 Местізадже Вов з колекції Местізадже Вов". Виробник цієї плитки Wow може бути помилково написаний як Wow, Оуу, Вов і навіть як Цщц, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 18.5 × 18.5 см |
| Вага | 8.269 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Wow |
| Серія | Mestizaje Wow |
| Колекція | Mestizaje |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.344 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.344 м.кв. / 10 шт / 8.269 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 111386 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор Chateau Antique Cotto 18.5x18.5 Mestizaje Wow з колекції Mestizaje Wow