Декор Blue 23.5x23.5 Cuadrado Glam Atrivm з колекції Cuadrado Glam Atrivm
Atrivm

Керамічна плитка Декор Blue 23.5x23.5 Cuadrado Glam Atrivm з колекції Cuadrado Glam Atrivm виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Blue 23.5x23.5 Cuadrado Glam Atrivm найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23.5см і довжина плитки дорівнює 23.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5008 Сіро-синій Pantone 5405. |
Декор Blue 23.5x23.5 Cuadrado Glam Atrivm з колекції Cuadrado Glam Atrivm може бути прочитано англійською мовою як "Декор Бле 23.5x23.5 К'юедрейдо Глем Етрівм з колекції К'юедрейдо Глем Етрівм", на неправильно прочитаном як "Декор Блуе 23.5x23.5 Куадрадо Глам Атрівм з колекції Куадрадо Глам Атрівм". Виробник цієї плитки Atrivm може бути помилково написаний як Atrivm, Етрівм, Атрівм і навіть як Фекшмь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 23.5 × 23.5 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Atrivm |
| Серія | Cuadrado Glam Atrivm |
| Колекція | Cuadrado Glam |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.994 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.994 м.кв. / 18 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці | 18 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 765957 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(210,29,41) HEX: #4a5969 RGB: 74, 89, 105 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(210,25,47) HEX: #5a6978 RGB: 90, 105, 120 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Декор Blue 23.5x23.5 Cuadrado Glam Atrivm з колекції Cuadrado Glam Atrivm