

Керамічна плитка Декор Argania 12.5x12.5 Archivo Peronda Harmony з колекції Archivo Peronda Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Argania 12.5x12.5 Archivo Peronda Harmony найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 12.5см і довжина плитки дорівнює 12.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Декор Argania 12.5x12.5 Archivo Peronda Harmony з колекції Archivo Peronda Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Декор Аргенія 12.5x12.5 Арчіво Паранєй Хармані з колекції Арчіво Паранєй Хармані", на неправильно прочитаном як "Декор Арганіа 12.5x12.5 Арчіво Перонда Хармоні з колекції Арчіво Перонда Хармоні". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 12.5 × 12.5 см |
| Вага | 8.58 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Archivo Peronda Harmony |
| Колекція | Archivo |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. / 32 шт / 8.58 кг |
| Штук в упаковці | 32 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 18509 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(20,19,94) HEX: #f0d1c2 RGB: 240, 209, 194 | RAL Design: 050 85 10 Pure Beige (Чистий Бежевий)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7436 7436 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор Argania 12.5x12.5 Archivo Peronda Harmony з колекції Archivo Peronda Harmony