Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style
Original Style
Керамічна плитка Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.2см і довжина плитки дорівнює 15.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5000 Фіолетово-синій Pantone 534. |
Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Амегєй 1.2x15.2 Артворкс Віндсор Бле Орігінел Стйл з колекції Артворкс Віндсор Бле Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Бордюр Омега 1.2x15.2 Артворкс Віндсор Блуе Орігінал Стюле з колекції Артворкс Віндсор Блуе Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.2 × 15.2 см |
| Вага | 8.6 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Artworks Windsor Blue Original Style |
| Колекція | Artworks Windsor Blue |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0.378 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 0.03 кг |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GWB9909 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(220,43,41) HEX: #3c4b69 RGB: 60, 75, 105 | RAL Design: 280 30 20 Garnet Stone Blue (Синій Гранат)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(216,56,53) HEX: #3b5a87 RGB: 59, 90, 135 | RAL Design: 270 40 25 Functional Blue (Функціональний Синій)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(210,33,71) HEX: #7997b5 RGB: 121, 151, 181 | RAL Design: 260 60 20 Cranberry Blue (Синя Голубика)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 659 659 | |
| hsv(216,71,41) HEX: #1e3c69 RGB: 30, 60, 105 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5001 Зелено-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(210,36,65) HEX: #6a88a6 RGB: 106, 136, 166 | RAL Design: 260 60 20 Cranberry Blue (Синя Голубика)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(220,23,76) HEX: #95a4c2 RGB: 149, 164, 194 | RAL Design: 270 70 15 Satin Soft Blue (Блакитний Сатин)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 7451 7451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Бордюр Omega 1.2x15.2 Artworks Windsor Blue Original Style з колекції Artworks Windsor Blue Original Style