

Керамічна плитка Бордюр Moment Oceano 1.2x50 Blanco Brillo Vives з колекції Blanco Brillo Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Moment Oceano 1.2x50 Blanco Brillo Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1.2см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7000 Сіра білка Pantone 646. |
Бордюр Moment Oceano 1.2x50 Blanco Brillo Vives з колекції Blanco Brillo Vives може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Мамент Ошеейно 1.2x50 Бленко Бріло Вівс з колекції Бленко Бріло Вівс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Момент Океано 1.2x50 Бланко Брілло Вівес з колекції Бланко Брілло Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1.2 × 50 см |
| Вага | 29.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Blanco Brillo Vives |
| Колекція | Blanco Brillo |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 32 шт / 3.7 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | NT0563 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(200,33,53) HEX: #5b7887 RGB: 91, 120, 135 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 646 646 | |
| hsv(195,50,47) HEX: #3c6978 RGB: 60, 105, 120 | RAL Design: 230 50 20 Casual Blue (Досуговий Синій)RAL Classic: 5025 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий тирлично-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(195,40,59) HEX: #5a8796 RGB: 90, 135, 150 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 646 646 | |
| hsv(200,27,65) HEX: #7997a6 RGB: 121, 151, 166 | RAL Design: 240 60 15 Architecture Blue (Архітектурний Синій)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 7454 7454 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Бордюр Moment Oceano 1.2x50 Blanco Brillo Vives з колекції Blanco Brillo Vives