

Керамічна плитка Бордюр Moldura Bronce 0.8x60 Habitat Rocersa з колекції Habitat Rocersa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Moldura Bronce 0.8x60 Habitat Rocersa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 0.8см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Бордюр Moldura Bronce 0.8x60 Habitat Rocersa з колекції Habitat Rocersa може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Моулдєрєй Бранс 0.8x60 Хебітет Росарсєй з колекції Хебітет Росарсєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Молдура Бронце 0.8x60 Хабітат Рокерса з колекції Хабітат Рокерса". Виробник цієї плитки Rocersa може бути помилково написаний як Rocersa, Rocers, Росарсєй, Рокерса і навіть як Кщсукіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 0.8 × 60 см |
| Вага | 41.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Rocersa |
| Серія | Habitat Rocersa |
| Колекція | Habitat |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 40 шт / 4.4 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 765577 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Бордюр Moldura Bronce 0.8x60 Habitat Rocersa з колекції Habitat Rocersa