

Керамічна плитка Бордюр Ma Torelo Sea Spray 5x15 Plus Cevica з колекції Plus Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Ma Torelo Sea Spray 5x15 Plus Cevica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Бордюр Ma Torelo Sea Spray 5x15 Plus Cevica з колекції Plus Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Мєй Торело Сеей Спрей 5x15 Плас Севікєй з колекції Плас Севікєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Ма Торело Сеа Спраі 5x15 Плус Кевіка з колекції Плус Кевіка". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Кевіка і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 15 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Plus Cevica |
| Колекція | Plus |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 42 шт / 6.5 кг |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 515MLTOSEAS |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Бордюр Ma Torelo Sea Spray 5x15 Plus Cevica з колекції Plus Cevica