

Керамічна плитка Бордюр Listello Alobras 7.5x50 Dante Pamesa з колекції Dante Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Listello Alobras 7.5x50 Dante Pamesa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Бордюр Listello Alobras 7.5x50 Dante Pamesa з колекції Dante Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Лістело Олобрес 7.5x50 Дент Пеймезєй з колекції Дент Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр Лістелло Алобрас 7.5x50 Данте Памеса з колекції Данте Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 50 см |
| Вага | 22.38 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Dante Pamesa |
| Колекція | Dante |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 14 шт / 9.88 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 28.684.1.2450 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Бордюр Listello Alobras 7.5x50 Dante Pamesa з колекції Dante Pamesa