Бордюр Festone Beach 6x26 New Classic Ceramiche Grazia з колекції New Classic Ceramiche Grazia
Ceramiche Grazia

Керамічна плитка Бордюр Festone Beach 6x26 New Classic Ceramiche Grazia з колекції New Classic Ceramiche Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Festone Beach 6x26 New Classic Ceramiche Grazia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 26см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Бордюр Festone Beach 6x26 New Classic Ceramiche Grazia з колекції New Classic Ceramiche Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Фестан Беейч 6x26 Н'ю Клесшік Сареміч Грезія з колекції Н'ю Клесшік Сареміч Грезія", на неправильно прочитаном як "Бордюр Фестоне Беач 6x26 Нев Классіс Кераміче Гразіа з колекції Нев Классіс Кераміче Гразіа". Виробник цієї плитки Ceramiche Grazia може бути помилково написаний як Ceramichegrazia, Ceramiche Grazi, Сареміч Грезія, Кераміче Гразіа і навіть як Сукфьшсру Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6 × 26 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ceramiche Grazia |
| Серія | New Classic Ceramiche Grazia |
| Колекція | New Classic |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 9.8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 30 шт / 7.5 кг |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | FEN3 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(45,40,59) HEX: #96875a RGB: 150, 135, 90 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Бордюр Festone Beach 6x26 New Classic Ceramiche Grazia з колекції New Classic Ceramiche Grazia