

Керамічна плитка Бордюр C Apolo-H 11x28 Mitologica Peronda з колекції Mitologica Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр C Apolo-H 11x28 Mitologica Peronda найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 11см і довжина плитки дорівнює 28см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Бордюр C Apolo-H 11x28 Mitologica Peronda з колекції Mitologica Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр К Еполо 11x28 Мітологікєй Паранєй з колекції Мітологікєй Паранєй", на неправильно прочитаном як "Бордюр С Аполо Х 11x28 Мітологіка Перонда з колекції Мітологіка Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 11 × 28 см |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Mitologica Peronda |
| Колекція | Mitologica |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 18 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт / 6.2 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 519904832 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(36,36,82) HEX: #d1b386 RGB: 209, 179, 134 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 7535 7535 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,33,88) HEX: #e0c396 RGB: 224, 195, 150 | RAL Design: 080 80 30 Yellow Beige (Жовто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 482 482 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(45,27,88) HEX: #e0d1a4 RGB: 224, 209, 164 | RAL Design: 095 85 20 Dull Light Yellow (Мутний Світло-Жовтий)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 454 454 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Бордюр C Apolo-H 11x28 Mitologica Peronda з колекції Mitologica Peronda