

Керамічна плитка Бордюр Barra Relieve Navajo White 2.5x15 Earth Adex з колекції Earth Adex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Бордюр Barra Relieve Navajo White 2.5x15 Earth Adex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Бордюр Barra Relieve Navajo White 2.5x15 Earth Adex з колекції Earth Adex може бути прочитано англійською мовою як "Бордюр Баррєй Рела'єв Невейджо Віт 2.5x15 Іарз Едекс з колекції Іарз Едекс", на неправильно прочитаном як "Бордюр Барра Реліеве Наваджо Вхіте 2.5x15 Еартх Адекс з колекції Еартх Адекс". Виробник цієї плитки Adex може бути помилково написаний як Adex, Едекс, Адекс і навіть як Фвуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.5 × 15 см |
| Вага | 19.52 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Adex |
| Серія | Earth Adex |
| Колекція | Earth |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 120 шт / 7.61 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ADNT5010 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Бордюр |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Бордюр Barra Relieve Navajo White 2.5x15 Earth Adex з колекції Earth Adex