

Керамічна плитка Плитка 2 - 15x15 blue Memory з колекції Memory Bestile виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 2 - 15x15 blue Memory найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 2 - 15x15 blue Memory з колекції Memory Bestile може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 2 15x15 бле Меморі з колекції Меморі Бестіл", на неправильно прочитаном як "Плитка 2 15x15 блуе Меморі з колекції Меморі Бестіле". Виробник цієї плитки Bestile може бути помилково написаний як Bestile, Bestil, Бестіл, Бестіле і навіть як Иуіешду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Bestile |
| Серія | Memory Bestile |
| Колекція | Memory |
| У палеті м.кв. | 58.24 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.56 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | blue |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Узор | 2 |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(210,29,41) HEX: #4a5969 RGB: 74, 89, 105 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(240,6,94) HEX: #e1e1f0 RGB: 225, 225, 240 | RAL Design: 290 90 05 Violet White (Фіолетово-Білий)RAL Classic: 7040 Сіре вікноPantone: 2708 2708 | |
| hsv(200,38,47) HEX: #4a6978 RGB: 74, 105, 120 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 646 646 | |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 2 - 15x15 blue Memory з колекції Memory Bestile