

Керамічна плитка Плитка Ash - 120x120 TTNO04120N Norse з колекції Norse Terratinta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Ash - 120x120 TTNO04120N Norse найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 536. |
Плитка Ash - 120x120 TTNO04120N Norse з колекції Norse Terratinta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Еш 120x120 TTNO04120N Норс з колекції Норс Тарретінтєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Аш 120x120 TTNO04120N Норсе з колекції Норсе Терратінта". Виробник цієї плитки Terratinta може бути помилково написаний як Terratinta, Terratint, Тарретінтєй, Терратінта і навіть як Еуккфештеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 59.04 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Terratinta |
| Серія | Norse Terratinta |
| Колекція | Norse |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | TTNO04120N |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















0 reviews for Плитка Ash - 120x120 TTNO04120N Norse з колекції Norse Terratinta