

Керамічна плитка Мозаїка TIVOLI IVO CROS NAT MOS BROKEN - 27.5x30.5 Tivoli з колекції Tivoli Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка TIVOLI IVO CROS NAT MOS BROKEN - 27.5x30.5 Tivoli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 27.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Мозаїка TIVOLI IVO CROS NAT MOS BROKEN - 27.5x30.5 Tivoli з колекції Tivoli Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Тіволі Айво Крос Нет Мос Брокен 27.5x30.5 Тіволі з колекції Тіволі Епарісі", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Тіволі Іво Срос Нат Мос Брокен 27.5x30.5 Тіволі з колекції Тіволі Апарісі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарісі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розміри шматочка | various |
| Розмір | 27.5 × 30.5 см |
| Вага | 14.635 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Tivoli Aparici |
| Колекція | Tivoli |
| Ефект | Травертін |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Вид | мозаїка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Нерівний край | Так |
| Колір | сірий білий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











3 reviews for Мозаїка TIVOLI IVO CROS NAT MOS BROKEN - 27.5x30.5 Tivoli з колекції Tivoli Aparici