

Керамічна плитка Плитка Savage Cognac Rect - 20x120 SVGP02 Savage з колекції Savage Savoia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Savage Cognac Rect - 20x120 SVGP02 Savage найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Плитка Savage Cognac Rect - 20x120 SVGP02 Savage з колекції Savage Savoia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Севейдж Когнек Рект 20x120 SVGP02 Севейдж з колекції Севейдж Сейвоія", на неправильно прочитаном як "Плитка Саваге Согнас Рест 20x120 SVGP02 Саваге з колекції Саваге Савоіа". Виробник цієї плитки Savoia може бути помилково написаний як Savoia, Savoi, Сейвоія, Савоіа і навіть як Іфмщшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 26.09 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Savoia |
| Серія | Savage Savoia |
| Колекція | Savage |
| Ефект | Деревина |
| У палеті м.кв. | 51.84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | SVGP02 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(15,40,59) HEX: #96695a RGB: 150, 105, 90 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Savage Cognac Rect - 20x120 SVGP02 Savage з колекції Savage Savoia