

Керамічна плитка Декор Nuance Floral Acqua Matt - 25x75 SNUAR11 Nuance з колекції Nuance Savoia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Nuance Floral Acqua Matt - 25x75 SNUAR11 Nuance найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Декор Nuance Floral Acqua Matt - 25x75 SNUAR11 Nuance з колекції Nuance Savoia може бути прочитано англійською мовою як "Декор Н'юенс Флорел Екквєй Метт 25x75 SNUAR11 Н'юенс з колекції Н'юенс Сейвоія", на неправильно прочитаном як "Декор Нуанце Флорал Аскьуа Матт 25x75 SNUAR11 Нуанце з колекції Нуанце Савоіа". Виробник цієї плитки Savoia може бути помилково написаний як Savoia, Savoi, Сейвоія, Савоіа і навіть як Іфмщшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 15.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Savoia |
| Серія | Nuance Savoia |
| Колекція | Nuance |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 8.3 мм |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | SNUAR11 |
| Вид | Декор |
| Тема | Flora |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,22,53) HEX: #698787 RGB: 105, 135, 135 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(210,14,82) HEX: #b4c2d1 RGB: 180, 194, 209 | RAL Design: 260 80 10 Powder Soft Blue (Блакитна Пудра)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(210,15,76) HEX: #a5b3c2 RGB: 165, 179, 194 | RAL Design: 260 70 10 Petrel Blue Grey (Синьо-Сірий Буревісник)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,29,41) HEX: #4a6969 RGB: 74, 105, 105 | RAL Design: 200 40 10 Brochantite Green (Зелений Брошантит)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 5405 5405 | |
| hsv(180,7,88) HEX: #d1e0e0 RGB: 209, 224, 224 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















5 reviews for Декор Nuance Floral Acqua Matt - 25x75 SNUAR11 Nuance з колекції Nuance Savoia