

Керамічна плитка Плитка Grunge Blu - 7x21.6 SGRP02 Grunge з колекції Grunge Savoia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Grunge Blu - 7x21.6 SGRP02 Grunge найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7см і довжина плитки дорівнює 21.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5008 Сіро-синій Pantone 533. |
Плитка Grunge Blu - 7x21.6 SGRP02 Grunge з колекції Grunge Savoia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Грандж Бла 7x21.6 SGRP02 Грандж з колекції Грандж Сейвоія", на неправильно прочитаном як "Плитка Грунге Блу 7x21.6 SGRP02 Грунге з колекції Грунге Савоіа". Виробник цієї плитки Savoia може бути помилково написаний як Savoia, Savoi, Сейвоія, Савоіа і навіть як Іфмщшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7 × 21.6 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Savoia |
| Серія | Grunge Savoia |
| Колекція | Grunge |
| У палеті м.кв. | 50.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.31 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 84 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | SGRP02 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(210,33,35) HEX: #3c4b59 RGB: 60, 75, 89 | RAL Design: 260 30 10 Bronze Blue (Бронзовий Синій)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(210,40,29) HEX: #2c3b4a RGB: 44, 59, 74 | RAL Design: 260 20 05 Blue-Black (Синьо-Чорний)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 533 533 | |
| hsv(200,43,41) HEX: #3c5a69 RGB: 60, 90, 105 | RAL Design: 240 40 15 Celeste Blue (Синя Целеста)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 5405 5405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for Плитка Grunge Blu - 7x21.6 SGRP02 Grunge з колекції Grunge Savoia