Плитка Stratford Wall Decoro Icon Caldo Touch Rt - 40x120 RCPE Stratford Wall з колекції Stratford Wall Ragno



Керамічна плитка Плитка Stratford Wall Decoro Icon Caldo Touch Rt - 40x120 RCPE Stratford Wall з колекції Stratford Wall Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Stratford Wall Decoro Icon Caldo Touch Rt - 40x120 RCPE Stratford Wall найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка Stratford Wall Decoro Icon Caldo Touch Rt - 40x120 RCPE Stratford Wall з колекції Stratford Wall Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Стретфорд Ол Декоро Айкон Колдо Тоач Рт 40x120 Ркп Стретфорд Ол з колекції Стретфорд Ол Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка Стратфорд Валл Десоро Ісон Салдо Тоуч Рт 40x120 Рспе Стратфорд Валл з колекції Стратфорд Валл Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 30 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Stratford Wall Ragno |
| Колекція | Stratford Wall |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 6 мм |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | RCPE |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Тема | Geometry |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(0,30,59) HEX: #966969 RGB: 150, 105, 105 | RAL Design: 020 50 20 Red Grey (Червоно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5205 5205 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Stratford Wall Decoro Icon Caldo Touch Rt - 40x120 RCPE Stratford Wall з колекції Stratford Wall Ragno