

Керамічна плитка Плитка Kalkstone Xt 20 White Rt - 60x120 RALC Kalkstone XT20 з колекції Kalkstone XT20 Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Kalkstone Xt 20 White Rt - 60x120 RALC Kalkstone XT20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка Kalkstone Xt 20 White Rt - 60x120 RALC Kalkstone XT20 з колекції Kalkstone XT20 Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Колкстан Зт 20 Віт Рт 60x120 Ролк Колкстан XT20 з колекції Колкстан XT20 Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка Калкстоне Кст 20 Вхіте Рт 60x120 Ралс Калкстоне XT20 з колекції Калкстоне XT20 Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Kalkstone XT20 Ragno |
| Колекція | Kalkstone XT20 |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 25.92 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | RALC |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Kalkstone Xt 20 White Rt - 60x120 RALC Kalkstone XT20 з колекції Kalkstone XT20 Ragno