

Керамічна плитка Плитка Vida Decoro Orizzonte Verde Touch - 30x90 RA8F Vida з колекції Vida Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Vida Decoro Orizzonte Verde Touch - 30x90 RA8F Vida найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Vida Decoro Orizzonte Verde Touch - 30x90 RA8F Vida з колекції Vida Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Відєй Декоро Оріззант Вард Тоач 30x90 RA8F Відєй з колекції Відєй Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка Віда Десоро Оріззонте Верде Тоуч 30x90 RA8F Віда з колекції Віда Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 21.74 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Серія | Vida Ragno |
| Колекція | Vida |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.35 |
| Товщина | 10 мм |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | RA8F |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Тема | Geometry |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,17,71) HEX: #b5b596 RGB: 181, 181, 150 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,15,76) HEX: #c2c2a5 RGB: 194, 194, 165 | RAL Design: 110 80 20 Mint Ice Green (Зелене М'яте Морозиво)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Vida Decoro Orizzonte Verde Touch - 30x90 RA8F Vida з колекції Vida Ragno