Плитка (60x60) Pude21 La Suite Net Calce - Dechirer (la suite) з колекції Dechirer (la suite) Mutina
Mutina

Керамічна плитка Плитка (60x60) Pude21 La Suite Net Calce - Dechirer (la suite) з колекції Dechirer (la suite) Mutina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) Pude21 La Suite Net Calce - Dechirer (la suite) найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка (60x60) Pude21 La Suite Net Calce - Dechirer (la suite) з колекції Dechirer (la suite) Mutina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) Pude21 Лєй Сіт Нет Колс Дечайрр (лєй сіт) з колекції Дечайрр (лєй сіт) М'ютінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) Pude21 Ла Суіте Нет Калке Дечірер (ла суіте) з колекції Дечірер (ла суіте) Мутіна". Виробник цієї плитки Mutina може бути помилково написаний як Mutina, Mutin, М'ютінєй, Мутіна і навіть як Ьгештф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 29 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mutina |
| Серія | Dechirer (la suite) Mutina |
| Найменування 2 | Pude21 LaSuiteNetCalce |
| Колекція | Dechirer (la suite) |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Pude21 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Плитка (60x60) Pude21 La Suite Net Calce - Dechirer (la suite) з колекції Dechirer (la suite) Mutina