

Керамічна плитка Плитка (60x60) AM83 Evolve Iron60 - Evolve з колекції Evolve Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) AM83 Evolve Iron60 - Evolve найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка (60x60) AM83 Evolve Iron60 - Evolve з колекції Evolve Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) AM83 Іволв Iron60 Іволв з колекції Іволв Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) AM83 Еволве Iron60 Еволве з колекції Еволве Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 22.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Evolve Atlas Concorde |
| Найменування 2 | AM83 EvolveIron60 |
| Колекція | Evolve |
| Ефект | Бетон,Смола |
| У палеті м.кв. | 42,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AM83 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка (60x60) AM83 Evolve Iron60 - Evolve з колекції Evolve Atlas Concorde