

Керамічна плитка Плитка (60x60) ADW6 Au. Rimin.60Xt - Autore з колекції Autore Caesar виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) ADW6 Au. Rimin.60Xt - Autore найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка (60x60) ADW6 Au. Rimin.60Xt - Autore з колекції Autore Caesar може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) ADW6 О. Рімін.60гзт Отор з колекції Отор Кіезар", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) ADW6 Ау. Рімін.60кст Ауторе з колекції Ауторе Каесар". Виробник цієї плитки Caesar може бути помилково написаний як Caesar, Кіезар, Каесар і навіть як Сфуіфк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 32.33 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Caesar |
| Серія | Autore Caesar |
| Найменування 2 | ADW6 Au.Rimin.60Xt |
| Колекція | Autore |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 20,88 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,72 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.72 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R11) |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(60,17,71) HEX: #b5b596 RGB: 181, 181, 150 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка (60x60) ADW6 Au. Rimin.60Xt - Autore з колекції Autore Caesar