

Керамічна плитка Плитка (60x60) ACTZ El. Neutral 60Rt - Elapse з колекції Elapse Caesar виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) ACTZ El. Neutral 60Rt - Elapse найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка (60x60) ACTZ El. Neutral60Rt - Elapse з колекції Elapse Caesar може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) Екц Іл. Neutral60Rt Ілепс з колекції Ілепс Кіезар", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) Астз Ел. Neutral60Rt Елапсе з колекції Елапсе Каесар". Виробник цієї плитки Caesar може бути помилково написаний як Caesar, Кіезар, Каесар і навіть як Сфуіфк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 24 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Caesar |
| Серія | Elapse Caesar |
| Найменування 2 | ACTZ El.Neutral60Rt |
| Колекція | Elapse |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 42,12 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | ACTZ |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (60x60) ACTZ El. Neutral 60Rt - Elapse з колекції Elapse Caesar