

Керамічна плитка Плитка (60x60) 6000381 Argenta Lapp/Rett - Argenta з колекції Argenta Vallelunga виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x60) 6000381 Argenta Lapp/Rett - Argenta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка (60x60) 6000381 Argenta Lapp/Rett - Argenta з колекції Argenta Vallelunga може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x60) 6000381 Арджентєй Лепп/ретт Арджентєй з колекції Арджентєй Велелангєй", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x60) 6000381 Аргента Лапп/ретт Аргента з колекції Аргента Валлелунга". Виробник цієї плитки Vallelunga може бути помилково написаний як Vallelunga, Vallelung, Велелангєй, Валлелунга і навіть як Мфддудгтпф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 24.24 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vallelunga |
| Серія | Argenta Vallelunga |
| Найменування 2 | 6000381 ArgentaLapp/Rett |
| Колекція | Argenta |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 6000381 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Плитка (60x60) 6000381 Argenta Lapp/Rett - Argenta з колекції Argenta Vallelunga