

Керамічна плитка Плитка (60x120) Koshi 12W - Koshi з колекції Koshi ARKIM виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка (60x120) Koshi 12W - Koshi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка (60x120) Koshi12W - Koshi з колекції Koshi ARKIM може бути прочитано англійською мовою як "Плитка (60x120) Koshi12W Коші з колекції Коші Аркім", на неправильно прочитаном як "Плитка (60x120) Koshi12W Коші з колекції Коші Аркім". Виробник цієї плитки ARKIM може бути помилково написаний як ARKIM, Аркім, Аркім і навіть як ФКЛШЬ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 38.41 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ARKIM |
| Серія | Koshi ARKIM |
| Найменування 2 | Koshi12W |
| Колекція | Koshi |
| У палеті м.кв. | 24,48 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Koshi12W |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка (60x120) Koshi 12W - Koshi з колекції Koshi ARKIM